ארץ הגליל- צימרים לזוגות באמירים

הבקתות הזוגיות שלנו חבויות בינות העצים וצמחיית הגן העשירה. כך יצרנו הרגשה ייחודית של שקט ופרטיות.
בכל בקתה חשבנו על נוחות ואבזור ברמה גבוהה, ובעיקר על הסביבה המקיפה אותה, מתוך האמונה שירק הגן הוא מרכיב חשוב ברוגע ובשמחת הנפש.

צימרים באמירים –זה כל הסיפור.
הגליל אותו גליל , הירוק אותו ירוק והג'קוזי אותו ג'קוזי,
אז מה מיוחד בצימרים באמירים?
מסע בין שבילי הכפר מראה שצימרים באמירים זה מושג שמאפשר יותר הנאות בחופש.
באמירים החיבור לטבע ניכר בכל פינה. תצפיות יפות וחורש מסביב.
שבילי טיול מסביב לכפר נפרצו על ידי אנשי הכפר בעבודה משותפת מסביב לישוב והאורחים יכולים לצאת מכל צימר באמירים ברגל ולהיות בתוך הטבע.
שני שבילים קרובים מאד לצימרים שלנו בארץ הגליל: באחד יוצאים מסמטת האלונים מטפסים לחורש עושים תצפית יפה וממשיכים להקיף את אמירים עד שמגיעים לכניסה לישוב.
השני מתחיל בתצפית יפה על כל הגליל התחתון והכנרת – מצפה מנחם, עולה לכוון מערת העיזים ומתפצל כבר בתחילת הדרך לשני כיוונים .שביל עם מראות מרהיבים ומרחיבי לב. לקטע אחד של השביל אנחנו קוראים שביל גגות אמירים והוא משלב את מראה הגגות הכפריים באמירים על רקע הגליל והכנרת הנפרשים למרגלות הכפר.
שני שבילים נוספים: השביל הנסתר שביל קצרצר שמתחבא כמערה בין הצומח ומפתיע ממרכז הישוב עולה במעלה קצר ומעט סבוך ומתחבר לרחוב הרימונים ושביל שיוצא משער הכפר ומקיף את אמירים לכוון הבריכה גם הם מומלצים לחובבי ההתרגעות בטבע.
ולאלו שבאו לצימרים באמירים ולא הביאו איתם נעלי הליכה, אטרקציה רומנטית בצפון מתחבאת ממש בתוך אמירים.
גן פסלים מרהיב מאוסף מוזיאון ישראל הכולל 21 פסלים של פסלים ידועי שם מפוזרים בין שבילי מרכז הכפר. רק צריך לפקוח את העיניים ו…לעזוב את המכונית לשעה קלה .
בין העצים ובחורף גם בין רקפות בר מדהימות אפשר לעשות טיול מתוק וליהנות מתרבות וטבע ביחד .צימרים באמירים זו רק התחלה הקסם האמתי נמצא בכל מקום מסביב

לחופשה קסומה צימרים באמירים צור קשר

דילוג לתוכן