עיסויים וטיפולים באמירים

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי

אבנים חמות

אבנים חמות

משולב

משולב

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

רקמות עמוק

רקמות עמוק

עיסוי לנשים בהריון

עיסוי לנשים בהריון

אירוודה

אירוודה

תאילנדי

תאילנדי

מחפשים ספא בצפון ? – בואו לספא באמירים

יצאתם לחופש, הילדים מסודרים אצל הסבתא, רצתם, הוצאתם אותם מהגן ומבית הספר, ארזתם לכם תיק ועוד תיק לילדים וגם השארתם רשימה מסודרת מי צריך מה ואת מי צריך לקחת לאיזה חוג. עכשיו רק צריך להרגיע את כל הגוף מהסטרס הזה של ההתארגנות ולהגיע לספא בצפון…
חופש זה דבר מאד אישי כמובן וגם ההמלצות שלנו אישיות ומבוססות על הניסיון שצברנו ומפגש עם זוגות רבים שמגיעים להתארח אצלנו בארץ הגליל.
הכי נחמד להתחיל כל יום כיף באמירים בעיסוי, וזה נכון גם לגבי בילוי של חופשה יותר ארוכה בצימרים באמירים .אפשרויות הבלוי הן כמובן רבות ומגוונות וכוללות גם בתי קפה ומסעדות ,טיולים וסדנאות, אבל אם החלטתם לבקר בספא באמירים , ההמלצה שלנו היא לשלב את העיסוי בתחילת האירוח .
הניסיון מלמד : מרגע שנכנסתם לחדר הטיפולים מושג הזמן נהיה נזיל יותר , הגוף נכנס לקצב רגוע יותר ,אין יותר ריצות וסידורים רק מוזיקה שקטה ומטפלים בלבן .
ואז כשתצאו מכל ספא באמירים ,הפנים יהיו חלקות יותר והחופש יכנס להילוך בקצב אחר.
במילים אחרות ספא בגליל יכניס אתכם לקצב גלילי…
באמירים אופי העיסויים (בכל ספא באמירים) הוא אישי , תמיד לשעה מלאה וגם אתרי הספא הם אישיים וקטנים בגודלם, בדך כלל חבויים בין העצים או משקיפים לצמחית נוי עשירה.
חשוב לציין מראש איזה סוג עיסוי תעדיפו , ואם חשוב לכם לקבל עיסוי ממטפל או מטפלת.
אחר כך תוכלו לשכוח מהכול ולתת לעצמכם שעה של הנאה צרופה.
בקיצור ההמלצה שלנו בכל נסיעה לצפון – שלבו ספא בצפון .זה נשמע מותרות אבל במדינה כמו שלנו בשביל לשרוד את היום יום צריך לתחזק את הגוף ולדאוג לו.

לחופשה קסומה צימר באמירים צור קשר

דילוג לתוכן