צימרים למשפחות

בילוי בצימרים ובגינה

שביל מרוצף לוקח אתכם אל חצר מטופחת ורחבת ידיים, במרכז ניצבת פרגולה עגולה, מכוסה מטפס ובה רחבה עם פינות ישיבה וכסאות נוח, להתרווח ולהביט אל צמרות העצים הגבוהים.
נדנדות גן וערסלים ממוקמים אף הם בחצר, וכן טניס שולחן בתוך פרגולה נוספת, המוארת בלילה.
על גזע העץ , בתוך ארגז קטן, מונחים כדורים ומטקות לשימושכם בכל עת.
פינת משחקים לילדים, הכוללת נדנדות, אוטו מחבית, ומגלשה לארגז חול קטן, נמצאת בירכתי החצר.
בכניסה למתחם הצימרים המשפחתיים מצויה סאונה פינית יבשה.

כולנו צריכים חופשה – ומה עושים כשצריכים צימרים למשפחות גדולות? מגיעים אלינו , לצימרים למשפחות באמירים.משפחות עם שניים או שלושה ילדים מוצאות מקום ללון בצפון בלי מאמץ, יש שפע של צימרים למשפחות שמציעים אפשרויות לינה מצויינות בצפון.
אך לא מעט משפחות גדולות מבקשות לצאת לחופש,וכשמגיע הרגע של חיפוש המקום האידאלי לחופשה מתעוררת השאלה : איזה צימר מתאים למשפחה גדולה?
איך נבלה יחד בחופשה בלי לפצל את המשפחה לשתי יחידות שונות?
אצלנו הוחלט כבר לפני שנים :צימרים למשפחות באמירים יתנו את המענה למשפחות גדולות.
ישנו דגם מיוחד של בקתה משולשת בצורתה המאפשרת למשפחות גדולות להתארח ביחד ,גם כשמדובר בזוג עם שישה ילדים. הארוח באופן הזה מאפשר למשפחה שהות חסכונית באופן יחסי ובילוי משותף .
סבים וסבתות שמחליטים לקחת את הילדים והנכדים לחופשה משפחתית מורחבת הם קהל נוסף שמחפש פתרון של צימרים למשפחות גדולות. הרבה פעמים כשאחד הילדים חי מחוץ לארץ ומגיע לביקור יש רצון לבלות יחד זמן איכות .יומיים של בילוי משותף בנוחות ובעיקר עם מקום התכנסות נח לכולם.
במקרה כזה מתאים להגיע למתחם הסויטות למשפחות אצלנו בארץ הגליל.
אלו הם שלושה צמרים למשפחות באמירים , שבנויים במתחם אחד באופן כזה שכאשר פותחים את דלתות החדרים ניתן להרגיש חוויה של וילה גדולה. במרחב המשותף לובי וסאונה יבשה , וממנו לשלושה כיוונים שונים שלוש יחידות משפחתיות .
באחת היחידות פינת אוכל גדולה המשקיפה אל הנוף ומטבח גדול נח ומאובזר היטב .
כל יחידה מתאימה למשפחה, כך שבהחלט ניתן לומר שהמתחם נותן מענה למחפשים צימרים למשפחות בצפון.
מה שעוד מיוחד הוא הגינה היפה שאותה טיפחה מאירה שנים רבות ועליה גאוותה.
גינה ובה פרגולה עטופה מטפסים שונים ,ולידה בין העצים ערסלים נדנדות גן טניס שולחן ומשחקים לילדים .עכשיו כשגילנו את זה הילדים הם אלו שיבקשו להגיע לצימרים למשפחות באמירים…

 

לחופשה קסומה צימר באמירים צור קשר

דילוג לתוכן